Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (89 komentářů)

Erika, (31. 08. 2015 08:15) Reagovat
Tak postupně hubnu a celulitida je lepší. Nikdy už nebudu mít úplně hladký zadek, ale tak na zázraky jsem ani předtím nevěřila. Prostě většina ženských ho nemá. Jsou horší věci na světě. :lol:
VendyZ, (30. 09. 2015 17:31) Reagovat
Z mých vlastních zkušeností si myslím, že se člověk celulitidy snad ani zbavit nemůže. Když už ji jednou má a má ji hodně, tak i když zhubne, tak nezmizí. Já jsem třeba zhubla dost a mám jí pořád. Už jsem na to rezignovala, i když samozřejmě občas mě to ještě hodně štve.
Monika, (24. 10. 2015 11:02) Reagovat
[quote name="VendyZ"]Z mých vlastních zkušeností si myslím, že se člověk celulitidy snad ani zbavit nemůže. Když už ji jednou má a má ji hodně, tak i když zhubne, tak nezmizí. Já jsem třeba zhubla dost a mám jí pořád. Už jsem na to rezignovala, i když samozřejmě občas mě to ještě hodně štve.[/quote]Tak asi bude více ženských, kterých se celulitidy nezbaví, ale nemyslím si, že je to úplně nemožné. Samozřejmě asi záleží i na tom, o jak velkou celulitidu jde. Pokud je fakt hluboká, tak to asi fakt bude až nemožné.
Klárka, (16. 11. 2015 08:38) Reagovat
[quote name="Verča"]Já osobně odstranila celulitidu tím, že jsem zhubla a zároveň docela hodně cvičila. Na nějaké zázračné krémy bych nevěřila. Samozřejmě nějaká celulitida mě zbyla, ale je minimální.[/quote]Tak já jsem se ani po zhubnutí nezbavila celulitidy, asi je o něco menší, ale stále dost výrazná, a to jsem tolik věřila, že když zhubnu, že zmizí. No tak alespoň v oblečení vypadá moje postava docela pěkně.
Gil, (30. 01. 2016 16:32) Reagovat
Zkouším teď nějaké cviky, které by měly zabrat právě na celulitidu a do toho jsem navýšila pitný režim, který u mě vždy pokulhával. tak jsem zvědavá, jestli mi to nějak pomůže, ale moc tomu nevěřím...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty