Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (89 komentářů)

Erika, (08. 07. 2013 05:03) Reagovat
[quote name="Michaela"]Já jsem se rozhodla nejdříve zkusit roletik. Není zas tak drahej jako ostatní metoda, tak snad to alespoń trochu zabere. Už je na čase začít řešit blížící se jaro a hlavně léto, kdy je celulitida vidět nejvíce. Jé, jak by bylo fajn, jí tohle léto nemít, nebo aspoň mít nějakou malinkou...[/quote]zkoušela jste ten roletik? Také mě na něj lákala kamarádka, ale já jsem zatím dost skeptická. Na druhou stranu si říkám, že když nic nezkusím, tak nic nezabere...Ráda bych ale znala zkušenosti dalších lidí. Máte někdo? Děkuji.
Angí, (26. 07. 2013 05:03) Reagovat
[quote name="Angelina"]Plavky jsou hrozná věc. Já jsem se svou postavou docela spokojená, ale jen do okamžiku, než se vysleču do plavek. Mám celulitidu a celkově se mi nelíbí můj zadek. Také kvůli tomu v létě nechodím moc k vodě.[/quote]Já se také u vody necítím nejlíp, ale tak to se nedá nic dělat, přece kvůli tomu nebudu doma. Jsem si myslela, že to tenhle rok změním, a i když se mi trochu podařilo zhubnout. Nějaká ta kila se mi opět vrátila. Je ale horko a o víkendu se už k vodě těším. Málokdo má ideální postavu.
Miri, (09. 09. 2013 03:57) Reagovat
Celulitida mě děsí. Je mi patnáct a zatím ani náznak, ale máma i teta jí mají poměrně hodně. Je to dědičné? Myslela jsem, že záleží na váze, ale prý ji mohou mít i hubený holky, takže asi prevence udržet si dobrou váhu nestačí že?
Jessie, (03. 10. 2013 08:14) Reagovat
[quote name="Miri"]Celulitida mě děsí. Je mi patnáct a zatím ani náznak, ale máma i teta jí mají poměrně hodně. Je to dědičné? Myslela jsem, že záleží na váze, ale prý ji mohou mít i hubený holky, takže asi prevence udržet si dobrou váhu nestačí že?[/quote]Jsou horší nemoci na světě, které může člověk zdědit. Je fakt, že i hubené holky mohou mít celulitidu, ale budete-li se věnovat prevenci, snížíte pravděpodobnost, že se vám objeví.
Milena, (01. 11. 2013 11:26) Reagovat
[quote name="Jana"]já mám s galvanicem úžasné zkušenosti, co se týká celulitidy, zhubnutí stehen a faldíků na zádech od podprsenky, ta insvestice za to opravdu stojí. Koupila jsem ho i s gely, které jsou nezbytné za 12 600,- Kč. Gely si nyní dokupuji za 2100 jednou za 2 měsíce záleží na každém, jak často to používá, já 4x týdně.Takže opravdu doporučuji.[/quote]Tyjo, docela mě to nahlodává, také bych to chtěla. Začala jsem šetřit a odpírat si drobnosti, tak snad rychle našetřím a budu si to moci pořídit. Už se těším. Jen doufám, že to zabere, když to stojí takové peníze.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty