Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (89 komentářů)

Jajda, (05. 08. 2014 06:02) Reagovat
[quote name="pavla"]Je nějaký způsob, jak se za měsíc účinně zbavit celulitidy? Vím, že se tímto dotazem vystavuji doporučování různých drahých krémů a přitom zázraky neexistují, ale alespoň něco, co by dokázalo celulitidu pořádně zmírnit. Kdyby to mělo pomoct, i bych do toho investovala.[/quote]Zkuste si vyhledat cviky na celulitidu. Nic to nestojí, a když budete cvičit pravidelně, svůj efekt to mít bude. Po koupeli masírujte oblast strií krémem - podle mě nemusíte žádným speciálním. Základní efekt vám dají všechny.
Jana, (03. 09. 2014 08:51) Reagovat
[quote name="pavla"]Je nějaký způsob, jak se za měsíc účinně zbavit celulitidy? Vím, že se tímto dotazem vystavuji doporučování různých drahých krémů a přitom zázraky neexistují, ale alespoň něco, co by dokázalo celulitidu pořádně zmírnit. Kdyby to mělo pomoct, i bych do toho investovala.[/quote]Je to, jak píšete, jakmile chcete rychlý výsledek, setkáte se spíše s nabídkou různých drahých krémů, které vám to sice slíbí, ale nesplní. já myslím, že účinné je pravidelné cvičení a masírování problematických míst po horké koupeli s pomocí krému. Ovšem výsledky nebudou asi viditelné do měsíce.
Zdena, (02. 10. 2014 09:01) Reagovat
[quote name="pavla"]Je nějaký způsob, jak se za měsíc účinně zbavit celulitidy? Vím, že se tímto dotazem vystavuji doporučování různých drahých krémů a přitom zázraky neexistují, ale alespoň něco, co by dokázalo celulitidu pořádně zmírnit. Kdyby to mělo pomoct, i bych do toho investovala.[/quote]Podle mě není. Zkuste sportovat, promazávat po horké koupeli, prý je učinný i rolletic. Možná budete mít po měsíci trochu menší celulitidu, ale nezmizí.
Eva, (21. 10. 2014 12:53) Reagovat
Dobrý den, celulitidu mám asi od 13 let, i když jsem nebyla nikdy obézní. Časem se stále zhoršuje, zkoušela jsem krémy, masáže, jsem skoro vegetarián - jím jen kuřecí maso - občas, kávu nepiji, alkohol jen příležitostně,pitný režim dostatečný, váha 55 kg. Vím, že mám nějaký problém s prokrvováním nohou, když sedím, tak je mám skoro tmavě fialové - od kotníku dolů. Teď jsem těhotná, ďolíky mám už i na přední straně stehen, na lýtkách, když jsou zmáčknutá, prostě celé nohy odporné, jsem z toho tak nešťastná až bych brečela. Je pravda, že mám rizikové těhotenství, tak už půl roku jen ležím, ale před tím jsem se hýbala celkem dost, dva roky jsem makala 4 x týdně v posilovně, zhubla jsem, ale na ty ďolíky to téměř nemělo vliv. Když zadám fotky na toto téma, tak takovou celulitidu mají velmi obézní ženy, nechápu, jak ji mohu mít tak hroznou. Je vůbec nějaká šance na zlepšení? Dá se léčit lékařem? Ke klinikám přes kosmetiku nemám moc důvěru.
Anita, (05. 11. 2014 13:14) Reagovat
[quote name="Michaela"]Já jsem se rozhodla nejdříve zkusit roletik. Není zas tak drahej jako ostatní metoda, tak snad to alespoń trochu zabere. Už je na čase začít řešit blížící se jaro a hlavně léto, kdy je celulitida vidět nejvíce. Jé, jak by bylo fajn, jí tohle léto nemít, nebo aspoň mít nějakou malinkou...[/quote]Máte někdo zkušenosti s tím roletikem? v jednu dobu (tak tři čtyři roky zpátky) to bylo hodně propagovaný, ale v poslední době jsme o tom moc neslyšela. Zabírá to, nebo šlo o nějaký moderní boom, který přešel?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty