Úvod Slovník použitých pojmů

Slovník použitých pojmů

Slovník použitých cizích a odborných slov :


Detoxikace
- očista organismu od škodlivých (někdy i jedovatých látek), tzv. toxinů. K detoxikaci se pijí různé čaje či užívají doplňky stravy, které většinou pročisťují trávicí systém.

Faktor - doslova činitel, je to veličina nebo podmínka, která něco ovlivňuje.

Fyzioterapeut - je rehabilitační pracovník, který se stará o co nejlepší fyzické (tělesné) zdraví. Děje se tak masážemi, cvičením či pomocí různých přístrojů apod., které fyzioterapeut ke své terapii používá.

Komplexní přístup - celkový, celistvý přístup k problému ať už zdravotnímu, kosmetickému, nebo jinému.

Lymfatický systém - je jednosměrná soustava lidského těla, která vede z mezibuněčných prostor do krve mízu. Soustava se skládá z lymfatických uzlin a mízních cév. Její nejdůležitější funkcí je očista organismu od škodlivých látek a udržování vnitřní rovnováhy a čistoty.

Metabolismus - je látková přeměna, neboli soubor všech enzymových reakcí, při nichž dochází k přeměně látek a energií v buńkách a živých organismech.

Stres - je náhlý a zátěžový stav organismu, který je vystaven mimořádným situacím, zahrnuje i proces reakcí organismu.


Diskuse (2 komentáře)

Stephany, (16. 03. 2015 08:36) Reagovat
Velvet Mangan has been a pioneer in the development of innovative drug addiction treatment for females suffering from drug and alcohol addiction.Feel free to visit my page :: medical insurance deductible: http://www.designthinkingmap.com/blog/index.php?nonjscomment=1&comment_itemid=615&comment_context=206&comment_area=format_blog&blogpage=328
Fletcher, (06. 07. 2015 15:04) Reagovat
Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles?I mean, what you say is fundamental and everything. Nevertheless just imagine if you added some great graphics or video clips to give your posts more, "pop"!Your content is excellent but with images and clips,this blog could certainly be one of the greatest in its field.Awesome blog!Here is my webpage; dancewear online, Shella: http://www.mastermp3.net/search.html?c=http%3A%2F%2Fwww.yell.com%2Fbiz%2Fweston-dancewear-weston-super-mare-158661%2F&cat=all&bool=and,
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty