Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (89 komentářů)

Betsey, (06. 12. 2014 01:06) Reagovat
Asking questions are actually pleasant thing if you are not understanding anything entirely, but this post offers nice understanding yet.my website c i a l i s 20 mg: http://24cialisitalia.com/
Klárka, (03. 03. 2015 09:00) Reagovat
[quote name="Karolína"]Nemáte někdo tip na to, kde bych mohla najít nějaké cviky na celulitidu? Přemýšlím, jestli vůbec opravdu cviky v tomhle mohou pomoci. Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji.[/quote]Určitě najdete nějaké cviky na internetu. Já to vidím takhle: Zázraky cviky neumí, ale myslím, že zmírnit celulitidu mohou. Z mého pohledu je to účinnější než věřit zázračným krémům.
Kathy, (21. 04. 2015 06:35) Reagovat
[quote name="Eva"]Dobrý den, celulitidu mám asi od 13 let, i když jsem nebyla nikdy obézní. Časem se stále zhoršuje, zkoušela jsem krémy, masáže, jsem skoro vegetarián - jím jen kuřecí maso - občas, kávu nepiji, alkohol jen příležitostně,pitný režim dostatečný, váha 55 kg... [/quote]V těhotenství s tím asi nic neuděláte. Snažte se tím moc nestresovat, já vím, že je to těžké, ale to zvládnete a až budete mít po porodu, tak se zaměřte na to prokrvování nohou. Zřejmě to bude něco s krevním oběhem, a když se to léčbou napraví, možná se zlepší i ta celulitida. Jestli ale klasičtí lékaři primárně léčí celulitidu to nevím, podle mě asi ne.
Verča, (01. 05. 2015 17:48) Reagovat
Já osobně odstranila celulitidu tím, že jsem zhubla a zároveň docela hodně cvičila. Na nějaké zázračné krémy bych nevěřila. Samozřejmě nějaká celulitida mě zbyla, ale je minimální.
Pavla, (04. 06. 2015 11:24) Reagovat
[quote name="Verča"]Já osobně odstranila celulitidu tím, že jsem zhubla a zároveň docela hodně cvičila. Na nějaké zázračné krémy bych nevěřila. Samozřejmě nějaká celulitida mě zbyla, ale je minimální.[/quote]Tak to se máš, já cvičila, zhubla, ale celulitida je pořád snad stejně výrazná jako byla. Také se mi ale moc nechce do nějakých speciálních krému. Trochu nahlodaná jsem, když teď začíná plavková sezóna, ale bojím se, že by to stejně nepomohlo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty