Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (89 komentářů)

Markéta, (14. 05. 2013 05:45) Reagovat
[quote name="BARBORKA"]JJ, plavková sezóna se blíží a já jsem od ledna samozřejmě téměř nic neshodila, a to se snažím pravidelně sportovat. Problém ale je, že v jídlu se nedokážu omezovat...[/quote]Já konečně letos něco málo shodila dle novoročního předsevzetí, ale celulitidu mám pořád. Jestli s tím do léta něco neudělám, tak se mi zase nebude vůbec chtít do plavek.
žany, (27. 05. 2013 18:03) Reagovat
Já mám k celulitidě genetické předpoklady, takže si myslím, že nemám moc šancí se jí zbavit. Přitom jsem vcelku hubená, ale ať už jsem zkoušela cokoliv, mám ji pořád. Nezkoušela jsem tedy drahé přístroje atak. Bojím se, že v mém případě by to bylo vyhazování peněz a těch nemám nazbyt.
Michala, (12. 06. 2013 13:44) Reagovat
[quote name="Gree"]Celulitidy se zatím úspěšně zbavuju cvičením, ale také tím, že se vždy vysprchuju horkou vodou a pak se masíruju stehna speciálním kartáčem. Myslím, že to zabírá, i když těžko říct, jestli více to cvičení či masírování, ale snad obojí.[/quote]Já mám pocit, že se mi celulitida neustále zvětšuje, a to netloustnu a snažím se i masírovat různými krémy. Vůbec nevím co s tím. Jsem z toho nešťastná, zvlášť teď před létem.
Jitka, (01. 07. 2013 06:03) Reagovat
[quote name="žany"]Já mám k celulitidě genetické předpoklady, takže si myslím, že nemám moc šancí se jí zbavit. Přitom jsem vcelku hubená, ale ať už jsem zkoušela cokoliv, mám ji pořád. Nezkoušela jsem tedy drahé přístroje atak. Bojím se, že v mém případě by to bylo vyhazování peněz a těch nemám nazbyt.[/quote]Zkuste nějaké cviky. možná to alespoň trochu pomůže. Zase genetické předpoklady neznamenají, že musíte mít celulitidu. Snažím se jí také zmírňovat a rovněž se zatím vyhýbám různým finančně náročným procedurám. Možná jednou, kdybych měla celulitidu víc, ale zatím to není tak hrozné.
Danča, (03. 07. 2013 06:12) Reagovat
[quote name="Šárka"]To je přesně můj problém. Ještě v džínách a topu si připadám, dobře, ale jakmile jdu do plavek a musím ukázat celulitidu, tak je to horší. V létě se ale neomezuju a chodím k vodě normálně. Vždyť je to jedno, a když kolem sebe vidím, že i lidi s mnohem horšími nedostatky s postavou jdou do plavek, proč bych nešla já. Lidé by si měli užívat léta a ne se stydět za postavu. Ať si každý myslí, co chce.[/quote]Já tedy také chodím, ale necítím se dobře. Mám docela mindráky. Vím, že se mi asi nikdo moc nevšímá, protože tak moc zase tloušťkou ani celulitidou nevynikám, ale sama si u vody říkám, že s tím musím konečně něco dělat. Nedokážu se u vody uvolnit, pořád na to musím myslet.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Celulitida odstranění.cz
Kontakty